Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Jelcz-Laskowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam mieszkanie 36m2 -własnosciowe. Pokoj 19m2, kuchnia 8, 5m2, łazienka 4, 5 m2, przedpokój 4m2. Piwnica 5, 5m2. Po remoncie. Duze i nasłonecznione okna , pomieszczenia wygodne -duze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośredników dwustronne i słoneczne mieszkanie w Jelczu Laskowicach. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze bloku. Na podłodze kafle i panele. Mieszkanie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

260 000 zł49 m² 5 279,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, cena 260000zł Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, grupa wgn. Polecam! Na sprzedaż rodzinne,zadbane i przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł51 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia,mieszkanie 3 pokoje, sprzedaż/zamiana Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Grupa WGN Sprzedam lub zamienię trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

190 000 zł51 m² 3 740,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, cena: 190 000zł. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul. Bożka7. Super oferta! świetna lokalizacja! Na sprzedaż ładne, jasne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 299,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, cena 199000zł Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Na sprzedaż dwupokojowe zadbane, stylowo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

185 000 zł47 m² 3 952,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, cena: 185 000zł Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka 7, Grupa WGN. Szczególnie polecam! dobra cena! super lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

130 000 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 1 pokojowe, sprzedaż 130 000zł Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice,ul.Bożka 7A Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, cena: 195 000zł. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Grupa WGN. Polecamy!cena do negocjacji!super lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, 72m2, i piętro, sprzedaż, cena:260 000zł. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Grupa WGN. Szczególnie polecamy! mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie, 2pokoje, sprzedaż, cena 210tyś Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice,ul.Bożka7,Grupa WGN ***DOSKONAŁA INWESTYCJA*** Gorąco polecam bardzo ładne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

185 000 zł38 m² 4 898,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie nowe mieszkanie dwupokojowe z dużym bardzo ładnym balkonem usytuowanym na południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dużej łazienki z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

240 000 zł63 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzi: przestronny pokój dzienny/ salon, dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

257 000 zł73 m² 3 525,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

W ofercie biura prosperhome ustawne i bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Hirszfelda. Mieszkanie składa się z czterech niezależnych pokoi , kuchni oraz łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

170 000 zł69 m² 2 471,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 68,9 m2 usytuowane w budynku wielorodzinnym na I piętrze. Mieszkanie zlokalizowane w centrum Miłoszyc, niedaleko od Jelcza-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

348 000 zł71 m² 4 878,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura prosperhome na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku z 2009r. Zlokalizowane jest na strzeżonym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie jest dwupoziomowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

239 000 zł59 m² 4 056,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura prosperhome bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,92m2 w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie posiada bardzo ładny układ pozwalający maksymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

248 000 zł59 m² 4 209,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na zamianę lub na sprzedaż bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,92m2 położone na czwartym piętrze w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie położone jest w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

175 000 zł47 m² 3 691,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

269 000 zł72 m² 3 736,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

DO sprzedania bardzo ładne stylowe ustawne 4 pokojowe mieszkanie. Idealne dla 4- osobowej rodziny! Bardzo ładny układ mieszkania -stwarza niezliczoną ilość możliwych aranżacji. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 831,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja*** Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,37m2. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze, skłąda się z : - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ofertę mieszkania o powierzchni 43 mkw położonego na osiedlu Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach. Na nieruchomość składają się dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, ustawna łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

255 000 zł53 m² 4 833,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na zamianę przytulne mieszkanie położone na II piętrze w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Dla zwolenników osobnej kuchni, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

269 000 zł84 m² 3 202,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkanie o powierzchni 84mkw, położonego na czwartym piętrze na osiedlu Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach. Pierwotny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

160 000 zł68 m² 2 349,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***w cenie mieszkanie, garaż, udział w działkach oraz możliwość korzystania ze strychu*** Polecamy na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe z garażem i strychem znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** rezerwacja*** Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone blisko centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie jest bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. Lokal położony jest na monitorowanym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**gorąco polecam atrakcyjne mieszkanie *** Na sprzedaż w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu centrum Jelcza- laskowic -5 minut drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

259 000 zł84 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż lub zamianę*** Na sprzedaż bardzo ustawne i przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Jelcza-Laskowic. Do mieszkania przynależy piwnica i duży balkon. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywne mieszkanie dla nowoczesnych ludzi! Mieszkanie nowe z 2009 roku, dwupoziomowe, materiały wysokiej jakości, stan mieszkania idealny. Z wyposażeniem! gotowe, piękne do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

218 000 zł72 m² 3 023,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**rezerwacja** ***gorąco polecam*** Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 4- pokojowe, z oddzielnną widną kuchnią, łazienką z wanna i osobnym wc. Duży przestronny balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

158 000 zł54 m² 2 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54m2 znajdujące się na II piętrze przy ul. Cegielskiego w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie rozkładowe oraz słoneczne. Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

188 000 zł61 m² 3 066,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Poszukujesz mieszkania, które będzie przestronne, przytulne i słoneczne? Jesteś zainteresowany inwestycją w mieszkaniem, które z łatwością wygeneruje Ci dochód? Zatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł51 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na wysokim parterze w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy mały balkon i piwnica. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

85 000 zł60 m² 1 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, bezczynszowe mieszkanie położone na wysokim parterze w gminie Lubsza, ok. 22 km od Jelcza-Laskowic. Mieszkanie po remoncie - nowe panele, gładzie, nowa stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

250 000 zł84 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w centrum Jelcza-Laskowic. Lokal znajduje się w czteropiętrowy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

235 000 zł72 m² 3 250,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowo urocze i komfortowe mieszkanie na zielonym osiedlu w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie o powierzchni 72 mkw, przestronne o bardzo praktycznym układzie. Trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na czwartym piętrze blisko centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie jest przestronne i ma bardzo ładny układ. Lokal nie wymaga remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

289 000 zł54 m² 5 349,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***rezerwacja*** Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na II piętrze, na Osiedlu Słonecznym w Jelczu-Laskowicach. Lokal znajduje się w trzypiętrowy bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tańskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

184 000 zł58 m² 3 161,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na Sky Tower położone przy ul. Tańskiego w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie ma bardzo ładny rozkład, jest ustawne i przestronne. Stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

135 000 zł40 m² 3 417,72 zł/m²