Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Jelcz-Laskowice - Oferty wynajmu nieruchomości

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

5 800 zł79,50 m² 72,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny lokal usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 79.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem do wynajęcia - Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem klimatyzowanego lokalu używanego do tej pory pod działalność gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,85 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 2 pokoje, najem. Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 do wynajęcia od 1 maja .2026 R. Mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Młodych techników, 0% prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe budownictwo! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu-Laskowicach. Dom o pow 120 mkw składa się z: parter - łazienka - wiatrołap, - kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy, idealny na biura, gabinety W bardzo dobrej lokalizacji - ul. Oławska W jelczu-laskowicach centrum miasta Lokal mieści się na 1 piętrze kameralnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

14 600 zł266 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:957 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy z częścią mieszkalną o pow. 266m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 280 zł14 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, do wynajęcia pokój jednoosobowy bez prowizji dla biura, dostępne od zaraz Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Do wynajęcia przestronny jednoosobowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oławska

Laskowice,Jelcz-Laskowice

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Jelcz,Jelcz-Laskowice

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe, pięknie urządzone mieszkanie, wysoki standard Przeznaczone dla 1- 2 osób Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia od 01.04.2026r. Lokalizacja: nowy blok, ul. Hirszfelda 39 A (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jelcz-Laskowice

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

1 280 zł10 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, do wynajęcia, 1280 zł/miesiąc/pokój, bez prowizji dla biura, dostępne od zaraz Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Do wynajęcia przestronny jednoosobowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia , mieszkanie 1 pokojowe,(kawalerka) wynajem, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, dostępne od zaraz, polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Jelcz-Laskowice

Laskowice,Jelcz-Laskowice

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, lokal do wynajęcia, odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, lokal do wynajęcia od zaraz Polecam Państwu do wynajęcia bardzo ciekawy, funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Laskowice,Jelcz-Laskowice

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 2 pokojowe, wynajem, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 mieszkanie dostępne od zaraz Czynsz Najmu 1800 zł , plus media i kaucja zwrotna, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 800 zł50 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| miłoszyce, koło Jelcza-Laskowic, kawalerka do wynajęcia, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, blisko strefy, miłoszyce, kawalerka dostępna od 1 stycznia, bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelcz-Laskowice

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

41,51 zł/m²53 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, lokal do wynajęcia, odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Lokal do wynajęcia od zaraz Polecam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 660 zł15 m² 110,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, do wynajęcia, 800zł/miesiąc/pokój, bez prowizji dla biura, dostępne od zaraz Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Do wynajęcia przestronny dwuosobowy pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tańskiego

Laskowice,Jelcz-Laskowice

2 400 zł39 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Jelczu-Laskowice! Mieszkanie przy ulicy Tadeusza Tańskiego po generalnym remoncie od o powierzchni 39,4 m2, na którą składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz,Jelcz-Laskowice

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia. Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 0% prowizji mieszkanie 2 pokojowe dostępne od 01.10.2025 roku, 1900zł/miesiąc plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Polna

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

90,91 zł/m²110 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny do wynajęcia - Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem kompleksowo wyposażonego klimatyzowanego lokalu gastronomicznego o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Polna

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

95,45 zł/m²110 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 600 zł71 m² 36,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Jelczu-Laskowicach idealne dla rodziny lub pracowników firm. Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Polna

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oleśnicka

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

48,48 zł/m²330 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Nieruchomość mieszkalno-usługowa na wynajem Ofertą jest wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oleśnicka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

50 zł/m²320 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 900 zł54 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 54,02 m Osiedle Słoneczne Jelcz Laskowice - 2 balkony Budynek z roku 2014 Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,02 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Polna

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

42 000 zł1 500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Podstawowe informacje: hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 1500 m2 z małym biurem, pomieszczeniami socjalnymi, placem manewrowym oraz miejscami parkingowymi. Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

86 571 zł3 246 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Podstawowe informacje: hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 3.246 m2 z możliwością pomieszczeń socjalnych oraz placem manewrowym oraz miejscami parkingowymi. Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Inżynierska

Jelcz,Jelcz-Laskowice

20 000 zł1 688 m² 11,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lub sprzedam powierzchnię biurowo-magazynowo-produkcyjną 1688 m kw. Nieruchomość może być przeznaczona pod każdą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Polna

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

113,64 zł/m²110 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny do wynajęcia - Ploteczka. Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem kompleksowo wyposażonego klimatyzowanego lokalu gastronomicznego o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Inżynierska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala warsztatowo-magazynowa w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Inżynierskiej na terenach przemysłowych, powierzchnia 400 m2 pod usługi, wysokość 8 m, duże okna, dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 01.09.2024! Gorąco polecam mieszkania na wynajem! Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi z wyjściem na balkon każdy, - łazienki, - aneksu kuchennego z przedpokojem. Cena 2500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Jelczu-Laskowicach przy ul. Hirszfelda. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - kuchni, - przedpokoju - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liliowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, położone w centrum Jelcza-Laskowic, umeblowane, balkon niezabudowany, stan dobry, częściowo odremontowane, opłaty: 1600 zł + rachunki (czynsz, gaz, prąd) ok 700 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Jelczu-Laskowicach, w dogodnej lokalizacji przy ulicy Grabskiego Lokal w pełni umeblowany! Mieszkanie trzy pokojowe w nowym budownictwie, o powierzchni 52 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe, pięknie urządzone mieszkanie, wysoki standard! Przeznaczone dla 1, maksymalnie dla 2 osób. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia od 01.06.2024r. Lokalizacja: nowy blok, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Inżynierska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

26,67 zł/m²1 500 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Fabryka zlokalizowana jest na terenie Jelcza Laskowic, 30 km od Wrocławia. Powierzchnia wewnętrzna fabryki wynosi 3300 metrów kwadratowych, a zewnętrzna powierzchnia magazynowania ładunków wynosi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij