Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelcz-Laskowice Laskowice

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży 5. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 117 mkw., położony przy ul. Sportowej w Jelczu-Laskowicach. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja W centrum miasta Jelcz-Laskowice przy ulicy frezjowa/stokrotkowa na osiedlu stokrotka park. Mieszkania są bezczynszowe- nie płacisz czynszu, płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

600 000 zł94,40 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie własnościowe - Jelcz-Laskowice, ul. Oławska Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,40 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 141 m² 243,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, łęg, okolice Wrocławia, działka pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną, pow 1114m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecana oferta. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 800 zł62,20 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nieruchomości Apartament" Anna Parzyszek tel:   Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu! Ostatnie mieszkania w centrum Jelcza-Laskowic! Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

265 760 zł1 208 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 21/7 | 1208 m | ul. Oleśnicka | Jelcz-Laskowice | Prostokąt | Blisko Dino Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 21/7 położona przy ul. Oleśnickiej w Laskowicach (gmina Jelcz-Laskowice).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58,10 m² 10 826,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, mieszkanie wykończone "pod klucz". Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł79,50 m² 72,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny lokal usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 79.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

238 750 zł955 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Już zrobiony zjazd z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 832 m² 376,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w sercu Jelcza-Laskowic ul. Szkolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1832 m , położona w doskonałej lokalizacji, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²110 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem do wynajęcia - Jelcz-Laskowice Oferujemy wynajem klimatyzowanego lokalu używanego do tej pory pod działalność gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 985 000 zł266 m² 7 462,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:957 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy z częścią mieszkalną o pow. 266m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,26 m² 9 559,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł114 m² 30 701,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, zakład (hala) o pow 114m2 wraz z lokalem mieszkalnym 72m2, odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, oferta tylko w naszym biurze. Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł79,50 m² 11 257,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom w zabudowie szeregowej, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

275 220 zł1 251 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 21/4 | 1251 m | ul. Oleśnicka | Jelcz-Laskowice | Prostokąt | Blisko Dino Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 21/4 położona przy ul. Oleśnickiej w Laskowicach (gmina Jelcz-Laskowice).

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł48,40 m² 8 884,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dzień dobry Polecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach. Atuty lokalizacji: - samo centrum - 200m do stacji pkp (pociąg jedzie do Wrocławia 28min) - 250m do Dzkoły Podstawowej -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom wolnostojący, 3 pokoje, sprzedaż, biuro odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Gorąco Państwu polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł96 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

| okolice Jelcza-Laskowic, zbytowa, dom na sprzedaż z dużą działką o pow 2960m2 Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Dobra Inwestycja.Cicha, spokojna, zielona okolica. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

2 650 000 zł325 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 325m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,10 m² 8 580,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gotowa inwestycja pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł96,60 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł148 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej, zielonej dzielnicy przy ul. Fiołkowej w Jelczu-Laskowicach. Nieruchomość wymaga remontu, co stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł888 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Zjazd z ul. Witosa zrobiony, droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 321 m² 281,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, działka / grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oferta dla deweloperów I osób fizycznych. Warunki zabudowy Z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy, idealny na biura, gabinety W bardzo dobrej lokalizacji - ul. Oławska W jelczu-laskowicach centrum miasta Lokal mieści się na 1 piętrze kameralnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł283 m² 1 342,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki gruntu nr 239 o pow. 357 m 2 ,o kształcie nieforemnego czworokąta, uzbrojona w następujące media: sieć elektryczna, - sieć.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł283 m² 1 342,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy w pobliżu stacji kolejowej. Do sprzedaży jest prawo własności działki gruntu nr 239 o pow. 357 m ,o kształcie nieforemnego czworokąta, uzbrojona w następujące.

Szczegóły ogłoszenia

14 600 zł266 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł186 m² 18 817,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, zakład (hala) o pow 114m2 oraz część mieszkalna o pow. 72m2. Odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, oferta tylko w naszym biurze. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelcz-Laskowice

Metalowców,Jelcz-Laskowice

663 000 zł60 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,74 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Jelczu Laskowicach - na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Laskowice Oławskie,Jelcz-Laskowice

1 970 000 zł395 m² 4 987,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 277 m²

Dom Marzeń w Jelczu-Laskowicach - Ulica Polna Z ogromną przyjemnością zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości, która może stać się Twoim wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oleśnicka

Laskowice,Jelcz-Laskowice

599 000 zł76 m² 7 927,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,56 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oleśnicka

Laskowice,Jelcz-Laskowice

639 000 zł72 m² 8 913,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o powierzchni 76,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oławska

Laskowice,Jelcz-Laskowice

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hirszfelda,Jelcz-Laskowice

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa cena: teraz 470 000 zł Na sprzedaż oferujemy bardzo ciepłe, wygodne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m . Usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Włoska

Laskowice,Jelcz-Laskowice

420 000 zł1 451 m² 289,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę w miejscowości Jelcz-Laskowice objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka mają kształt nieregularny i posiada drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Hirszfelda,Jelcz-Laskowice