Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Jelcz-Laskowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowy bez-czynszowy dom z ogrodem > klucze do odbioru po zapłacie ceny Lokalizacja: jelcz-Laskowice Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,72 mkw na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

529 000 zł82 m² 6 473,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowy bezczynszowy dom z ogrodem > dostępny z początkiem 2023, trwają prace wykończeniowe Zapraszamy do zobaczenia domu pokazowego Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwycięska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

499 000 zł82 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 836,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 4,20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 836,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez pcc l bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 4,20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 753 000 zł220 m² 7 968,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Czy marzyłeś kiedyś o domu w otoczeniu lasu, gdzie jedyne dźwięki, które do ciebie docierają to odgłosy przyrody? Jednocześnie domu, który nie jest na zupełnym odludziu, posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

300 000 zł283 m² 1 060,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki gruntu pow. 357 m2 ,o kształcie nieforemnego czworokąta, uzbrojona w następujące media: sieć elektryczna, - sieć wodociągowa miejska, - sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 259,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament W wysokiem standardzie! gotowe do zamieszkania dwa balkony! Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe położone w miejscowości Jelcz-Laskowice na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 836,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pccbez prowizji dla Kupującego Na sprzedaż 5 pokojowy bliźniak w trakcie budowy, w podwyższonym standardzie deweloperskim w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

410 000 zł62 m² 6 662,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe wraz z komórką lokatorską w nowym budynku znajdującym się w miejscowości Jelcz-Laskowice. To mieszkanie jest idealne pod inwestycję, ale również do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| miłoszyce,koło Jelcza-Laskowic, domy w zabudowie bliźniaczej, pow. 127m2, pow. działki od 260,46m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

100 000 zł19 900 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia, piekary, grunt, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul.Bożka7, Oława ul Iwaszkiewicza 135a, W ofercie biura grunt rolny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 690 000 zł234 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, chrząstawa Wielka, okolice Wrocławia, dom z basenem, 6pokoi, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7 umowa na wyłączność nie szukaj dalej Na sprzedaż piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 541 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, brzezinki, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oława , Iwaszkiewicza 135a, oferta na wyłączność, nie szukaj dalej cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Polecam Państwu do sprzedania rodzinne, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, miłocice, mieszkanie 1 pokojowe, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a, oferta na wyłączność nie szukaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Polecam Państwu do sprzedania ładne, zadbane dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

950 000 zł9 800 m² 96,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, chwałowice, działka, sprzedaż. Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, DZIAŁKA TUŻ PRZY LESIE, SUPER INWESTYCJA. Polecam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 836,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

| jelcz-Laskowice, nowy bliźniak o pow. 123,84m2, 5 pokoi, działka 310m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a, nieruchomość bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe z trójkątem, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Polecam Państwu do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Gorąco polecam Państwu rodzinne, wygodne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice, dom, 120m2, 4 pokoje, zabudowa bliźniacza, sprzedaż, biuro odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| minkowice Oławskie, okolice Jelcza-Laskowic, działka pow. 1200m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Oława, ul. Iwaszkiewicza 135a duża działka przy. UL. Kościelnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

140 000 zł2 070 m² 67,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, biskupice, działka, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oława, ul Iwaszkiewicza 135a, polecam Państwu działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

980 000 zł224 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom w zabudowie szeregowej, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a nieruchomość W centrum miasta, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, minkowice Oławskie, działka, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oława ul Iwaszkiewicza 135a, polecam Państwu na sprzedaż piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

866 400 zł2 166 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działka inwestycyjna, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, oława ul Iwaszkiewicza 135a, jelcz-Laskowice ul Bożka 7, gorąco Polecam Państwu do sprzedaży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

415 000 zł72 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 4 pokojowe, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a Polecam Państwu do sprzedania ładne, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

900 000 zł210 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

| jelcz-Laskowice, dom w zabudowie szeregowej, pow. 210m 2 , pow. działki 410m 2 , sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

185 000 zł1 647 m² 112,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, działka pod budowę domu, pow 1647m2, sprzedaż Odra Nieruchomości,Jelcz-Laskowice, ul Bożka7, do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1647 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

900 000 zł145 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice, dom , sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Polecam Państwu komfortowy, rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

819 000 zł140 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Serdecznie polecam wolnostojący dom jednorodzinny z dużym ogrodem zlokalizowany w Chwałowicach obok Jelcza-Laskowic! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

310 000 zł137 m² 2 259,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

| jelcz Laskowice, chwałowice, dom wolnostojący pow. 137,21m2, 5 pokoi, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oferta tylko U nas W biurze. Działka Z rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 589 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, oławy, dom , sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Polecam Państwu rodzinny, komfortowy a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia,Kopalina, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oława , ul.Iwaszkiewicza 135A, OFERTA na wyłączność, nie szukaj dalej. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, pow. 52,6m2, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oława ul Iwaszkiewicza 135a dobra lokalizacja, blisko centrum.DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

167 200 zł900 m² 185,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, brzezinki, działki, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oława, ul Iwaszkiewicza 135a, polecam Państwu działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

370 000 zł159 m² 2 330,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

| jelcz-Laskowice, minkowice Oławskie, dom wolnostojący, powierzchnia całkowita zabudowy 158,78m2, mieszkalna 99,52m2, powierzchnia netto 126,99m2, 4 pokoje, 370 000zł, sprzedaż. Odra.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij