cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Jelcz-Laskowice - Oferty sprzedaży nieruchomości
72 ogłoszenia
Od najnowszych
72 ogłoszenia
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oleśnicka
599 000 zł76 m² 7 927,47 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
720 000 zł109 m² 6 592,80 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oleśnicka
639 000 zł72 m² 8 913,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hirszfelda
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Włoska
420 000 zł1 451 m² 289,46 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice
450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda
450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia
599 000 zł69 m² 8 724,15 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice
310 000 zł43 m² 7 192,58 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice
380 000 zł49 m² 7 692,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hirszfelda
490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice
390 000 zł51 m² 7 707,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotkowa
560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice
519 000 zł58 m² 8 932,87 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oławska
629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice
539 999 zł63 m² 8 633,08 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Oleśnicka
2 000 000 zł320 m² 6 250 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka
830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna, ul. Oławska
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
3 280 000 zł3 288 m² 997,57 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Jelcz-Laskowice
Włącz powiadomienia